<<< ukj.ee | Markdown

Uku salablogi

2022-03-28 Töö sülearvutite seeriad

Nendel seeriatel on piisavalt vastupidavust või täiendamis võimalust, et kasutatult osta. Siiski võib igas seerias olla mõni ebaõnnestunud mudel.

2021-12-19

Linuxile, Androidile, Windowsile ja Macile:

Windowsile ja Macile:

2020-03-30 Inimese arv

Normaal temperatuuri vahemik on 66.6°F – 99.9°F. Fever in Adults - Harvard Health

2020-02-24

2018-01-10

Some researchers proposed that the name ‘Satoshi Nakamoto’ was derived from a combination of tech companies consisting of Samsung, Toshiba, Nakayama, and Motorola. The notion that the name was a pseudonym is clearly true and it is doubtful they reside in Japan given the numerous forum posts with a distinctly English dialect. — zerohedge.com

2017-08-27 Asjade hing

2017-08-07

Kas me äkki oleme kõik simulatsioon?

Mis üldse on nagu ta tundub? Tõsiasjad, kaalutlused ja kahtlused, Aga kõige suuremad neist on kahtlused!

Pole mõtet teha simulatsiooni, kui päris asja tegemine on sama keerukas.

Minakonserv on aegunud

Imeline tervenemine on väga patune asi - siis peab ütlema, et Jumal tervendas. Aga milline Jumal? – Ei saa ju ketserlikult väita, et Sain terveks kuna otsustasin olla õnnelik ja järgida oma südant ja mitte kellegi teise tahet. Tere hommikust Maa elanik! Inimese Ise on tema jumalariik. Nüüd kogugem ennast kokku kõikjalt kus hing uitab ja olgem ennast täis!

«We cannot live in a world that is not our own, in a world that is interpreted for us by others. An interpreted world is not a home. Part of the terror is to take back our own listening, to use our own voice, to see our own light.»
«The truly holy person welcomes all that is earthly.» – Hildegard of Bingen