<<< ukj.ee | Markdown

Uku salablogi

2020-09-25 Netimehed

Kreisiraadio Netimehed

2020-03-30 Inimese arv

Haigena ja nakkusohtlikuna ei tohi avalikult liikuda ja kauplusse siseneda. Normaal temperatuuri vahemik on 66.6°F – 99.9°F. Fever in Adults - Harvard Health

Meie igapäevased numbreid anna meile tänapäev.

Ja ta tegi, et kõik - pisikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja orjad - võtaksid endale märgi oma paremale käele või oma otsaette, ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see, kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv.

Siin olgu tarkust! Kellel on mõistust, see arvutagu välja metsalise arv, sest see on inimese arv, ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus. Ilmutuse 13:18

2020-02-24

2019-09-07

Blokada helped me block 119,003 ads and trackers in the last 9 weeks! Get it at blokada.org.

Päriselt töötab, näiteks Windows 10 arvutis või teise Androidiga seadme uuendamine ei toimi korralikult kui see kasutab wifit mida jagab aktiivse Blokadaga seade.

2019-08-20

2018-01-10

Some researchers proposed that the name ‘Satoshi Nakamoto’ was derived from a combination of tech companies consisting of Samsung, Toshiba, Nakayama, and Motorola. The notion that the name was a pseudonym is clearly true and it is doubtful they reside in Japan given the numerous forum posts with a distinctly English dialect. — zerohedge.com

2017-10-27 Jeesus ja kaksteist jüngrit:

The Standard Model includes 12 elementary particles of spin  1⁄2 known as fermions. According to the spin-statistics theorem, fermions respect the Pauli exclusion principle. Each fermion has a corresponding antiparticle.
The fermions of the Standard Model are classified according to how they interact (or equivalently, by what charges they carry). There are six quarks (up, down, charm, strange, top, bottom), and six leptons (electron, electron neutrino, muon, muon neutrino, tau, tau neutrino). Pairs from each classification are grouped together to form a generation, with corresponding particles exhibiting similar physical behavior (see table). – Wiki

2017-10-07

2017-09-26 Pilt Piinlev Maria

Teos toob vaatajani tundmatu Maria ekstraordinaalse interpersonaalse piina, mille kaaskogejana vaatajal on võimalik pääseda kosmilise ahastuse vastaspoolele.

2017-09-24 Õpetus kui raamistik

Piibli õpetus tundub kohati ülelihtsustatud. See pole mõeldudki kõike sisaldama, vaid ainult teed ja suunda näitama. Kõik vajalik on mujale kirja pandud ja piibel näitab, millele pöörata tähelepanu.

Tähendamissõna kümnest neitsist 3) rumalad võtsid küll oma lambid, kuid ei võtnud kaasa õli, 4) arukad võtsid aga lampidele lisaks kaasa õlianumad. 9) Aga arukad vastasid: „Ei mingil juhul, sellest ei jätku meile ja teile! Minge pigem kaupmeeste juurde ja ostke enestele!” Mt 25

Jeesuse õpetus on ainult lamp e raamistik valguse tekitamiseks. Nüüd on pime kesköö, soovitus on selge: kui tahad raamistikuga e lambiga valgust teha tuleb minna New Age valgustööliste ja kaupmeeste juurde sest kristlastel endil pole küllalt valgust.

Ronni:

2017-09-19 20:47 Päeva mõtisklus

Inimesele ilmub Jumal sinna, kus ta võtab vastutuse (ehk just sinna kus inimene oma teadvuse tähelepanu ja intellektiga asub).

Jumalat pole olemas? Oleme palju enam kui ainult teadvus või intellekt. olles osa Kristusest ja tema olles osa meist. Saada osa lunastusest - on mõista, et me oleme üks Kristusega ning läbi tema kõigiga, kes on üks temaga. Nii polegi enam mina või sina vaid oleme meie - tema kui pea, sina kui sõrm ja mina kui varvas.

Kui pole olemas välist jumalat, siis ainuke väärt jumal ilmneb seoses isiku millegi üle vastutuse võtmisega ja vastutustundest ajendatud tegevusega. Killustunult on teadvused eri tasemega. Ilma teadvuseta pole teadlikkust ega tähelepanu, ilma intellektita mõistmist. Kristuse lunastus ja Temaga ja Tema läbi kõigiga üks olemine algab kitsal teel oma risti enda peale võtmisest.

Minu tunne ses suhtes on, et Kristuse ja Jumalaga kohtumist on just niipalju kui palju võetakse Nende tegusid teha – ootamine ja minnalaskmine ei vii kuhugi, tuleb kõike kolkides taganõuda mis Taeval pakkuda on. Power of Now, Here and Now!

2017-09-17 08:45

Tere hommikust Maa elanik! Nohh, kuidas on elada "maises" kehas? Sinu ise on su jumalariik sinu sees. Nüüd kogu ennast kokku kõikjalt kus su hing uitab, saa ennast täis ja tegutse!

2017-08-27 Asjade hing

2017-08-07

Kas me äkki oleme kõik simulatsioon?

Kui olemegi simulatsioon, ikka tuleb armastada iseennast ja ligimest nagu iseennast. Iseennast ei saa armastada Jumalat eirates, vastasel korral on enesearmastus ennasthävitav. Aga kas oleme? Objektiivne vastus, mida kõik ilmselt ootavad on: JAH, ME OLEME SIMULATSOON! Seega, milline on Looja ning mida me endi heaks teha saame? Tehke mis tahate. Soovitan järgida häid tavasi mida enamik usundeid tunnustavad. Palvetage Looja poole ja vaadake mis juhtub.

Miks me kõik ei võiks elada rahus?»

Kes "Me kõik" ja millises "Rahus"? Asi on kõigepealt selles, et me kõik ei võiks elada. Osad meist ei taha olla õnnelikud, sest kardavad kaotada väljakujunenud kallist mina. Ja mida arvavad teised, järsku pahandavad?! Nii surm, haigused, hädad on OK ning rahu ja õnn pigem patuste pärusmaa. Imeline tervenemine on väga patune asi - siis peab ütlema, et Jumal tervendas. Aga milline Jumal? - Ei saa ju ketserlikult väita, et Sain terveks kuna otsustasin olla õnnelik ja järgida oma südant, mitte kellegi teise. Sellega on nagu sulasega, kes sai ainult ühe talendi ja ei kasutanud seda(Matteuse 25), nimetan seda talenti elujõuks. Kui elujõudu ei kasutata ega kasvatata, siis vajutakse pimedusse ja kõngetakse ilma midagi saavutamata. Elujõuga sulane oleks vähemalt võinud saada õnnelikuks, nagu loost näha, ta pidas isandale vimma ehk polnud õnnelik. See on mõtte/tahte, ettevõtlikkuse ja sihikindluse asi, me kõik ei või elada rahus, sest me kõik seda ei taha.

Wiki: Keskmise elueaga inimene veedab magades ligi 200 000 tundi.

«We cannot live in a world that is not our own, in a world that is interpreted for us by others. An interpreted world is not a home. Part of the terror is to take back our own listening, to use our own voice, to see our own light.»
«The truly holy person welcomes all that is earthly.» – Hildegard of Bingen